Logo Křížem Krážem RepublikouLogo Křížem Krážem Republikou
Přihlášení

Kapři na kolejích   2016

Umístění : 3. místo
Celkem bodů : 1864 bodů
trasa : Praha - Přerov - Břeclav - Brno - Havlíčkův Brod - Kolín - Ústí n.L - Teplice v Čechách - Chodov - Loket - Cheb - Plzeň - Č. Budějovice - Praha
kultura : Ústí n.L - 5D kino
Praha - Music club zlatý strom
Třeboň
Vedoucí: Martin Trubač
Členové Týmu :

Eliška Princová
Eva Princová

Trasa týmu:

Přerov Rokytnice Olomouc Červenka Zábřeh na Moravě Rudoltice v Čechách Třebovice v Čechách Č. Třebová Ústí n.Orl. Choceň Moravany Pardubice Přelouč Kolín Praha Břeclav Hodonín Rohatec Moravský Písek Staré Město u Uh. Hrad. Huštěnovice Otrokovice Hulín Brno Vranovice Šakvice Zaječí Rakvice Ladná Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Tišnov Čebín Kutná Hora Čáslav Horky u Čáslavi Golčův Jeníkov Světlá nad Sázavou Ústí n.L Litoměřice Mělník Všetaty Lysá n.L. Nymburk Poděbrady Velký Osek Teplice v Čechách Chodov Karlovy Vary Chomutov Most Bílina Řetenice Loket Cheb Tršnice Sokolov Plzeň Kozolupy Svojšín Planá u Mariánských Lázní Mariánské Lázně Č. Budějovice Číčenice Protivín Ražice Strakonice Horažďovice předměstí Nepomuk Nezvěstice Strančice Čerčany Benešov u Prahy Olbramovice Tábor Soběslav Veselí n.Luž.
Nástěnka TýmuOpište antispam :

Odpovědět 1. Říjen 2016 v 12:51 #
Martin Trubač
Děkujeme! :) Je to skvělý! První účast a hned 3. místo, super :) . Jojo, byli jsme za včely, ale nazvali nás taky vosama, čmelákama a v Brně si mysleli, že jsme světlušky a že jim chceme něco prodat :D .
Odpovědět 30. Září 2016 v 20:40 #
Mišák
Gratuluji k překvapivé bronzové pozici na Křížem krážem. Tak to je super, přiletí tři včely (včely?) a s klidem a s úsmevem sesadí i ostřílené šotouše ;-)
Odpovědět 26. Září 2016 v 19:46 #
Martin Trubač
Reklama na cestování vlakem v podání našeho týmu. Pusťte si k tomu zvuk ;). https://www.youtube.com/watch?v=SqjlpLzuYnM&feature=youtu.be
4 Témat | 4 Vzkazů
Fotografie Týmu