Skip to content

Veškeré chyby, nesrovnalosti nebo cokoliv prosím o nahlášení 🙂 Díky Jeňa

  Napsat komentář

39 komentářů k zobrazení

  1. Ahoj, ahoj. 🙂 Prosím. Když jsem ukládal tým – TAURUS – tak jsem tam měl tři cestovatele, ale po schválení týmu jsme tam pouze dva… Bylo by možné dodat kolegu Adam Ehrenbergera do našeho týmu? Díky. 🙂

  2. Ahoj,
    nevím, zda toto projde, ale potřeboval bych dokončit nahrání fotek a splnění úkolů. Bohužel mi web neustále padá. Počkám ještě na pozdější dobu, ale pokud server bude i nadále přetížen, neuvažujete o prodloužení dodání všech podkladů? Cca 12 hodin by mohlo stačit.
    Díky.
    František

  3. Ahoj,

    potřeboval bych nahrát data, ale zapomněl jsem heslo. Poslání zapomenutého hesla bohužel žádný email neposílá.

    Děkuji za brzkou opravu.

  4. Ahoj,
    nejde mi uložit cestovní formulář. Hlásí mi chybu „Nevyplňujte políčko Typ vlaku u Cílové stanice (poslední řádek)…“, přestože v posledním řádku mám Typ vlaku „- Select -„. Viz https://www.dropbox.com/s/6e9qe0lha5dc3cc/Screenshot%202017-09-25%2013.28.33.png?dl=0
    Není to první zadání trasy. Jen upravuji některé úseky. Zkoušel jsem celý poslední řádek smazat a vytvořit nový, kde jsem měnil jen cílovou stanici, ale problém trvá.

    1. Vyřešil jsem to tak, že jsme u posledního řádku nastavit Pěšky. Předevčírem to ale šlo normálně s Vlakem. Také se mi nezobrazuje poslední úsek na mapě. Ale kilometrově započítaný je.

  5. Nazdar,
    máme problém s vyplňováním trasy. konkrétně s cílovou stanicí. Pokud totiž vyplníme cílovou stanici a zbytek řádku necháme prázdný, systém nám píše, že nemáme vyplněná některá pole a nechce nám tuto možnost uznat. Pokoud ale máme na posledním řádku vyplněná všechna pole, také se to systému nelíbí, a říká, že to tak být nemá. Co máme tedy dělat?

  6. Ahoj,
    Snaži jsem se zaregistrovat svůj tým, ale nepřišel mi potvrzovací email. Ve spam není. Pokusil jsem se zaregistrovat podruhé, ale dostal jsem chybu, že je email zaregistrovaný. Při pokusu o zapomenuté heslo mi taky nic nepřišlo. Dá se to nějak vyřešit?
    Díky.

    1. Ahoj, tak vidím, že obnova hesla už zabrala (někdy asi těch mailů je dosti)… I vidím rozpracovaný vytvořený Tým, tým musí mít vyplněné Pocházíme z obcí (u 2 a více musí být vyplněny počty účastníků), následně minimálně 2 účastníci a pak klik na tlačítko Vytvořit tým… že v čem se tedy nedá dokončit / Vytvořit tým ?? díky za info

    2. Problém byl, že nešel vytvořit účet. Obnova hesla zabrala po několika hodinách. (A potvrzení o přihlášení ještě nedošlo.) Teď je, ale problém, že nemůžu přidat účastníky do týmu. Když dám „+ → účastník“ (nebo „Přidat cestovatele → účastník“) Tak se nic nestane. Zkusil jsem různé prohlížeče. To nepomohlo. Párkrát jsem při pokusu o vytvoření týmu dostal error 500.

    3. já nic nedělal, jen jsem následně upravil minulé týmy Zpomaleného vlaku 🙂 no asi něco nebylo splněno pro Vytvoření týmu, na to by chtělo přijít :O

  7. Ahoj,

    ještě jedna drobnost. U Tajných míst jsou ikonky zobrazeny v mapě náhodně nebo zobrazují skutečnou polohu Tajného místa. V druhém případě mi to přijde škoda, protože se jistě najdou tací, kteří to obejdou maximálním přiblížením mapy 🙁

    Díky za vyjasnění (a případnou úpravu).

    SeSLe Ben

    1. u tajných míst je pozice vzhledem ke Kraji (vzato GPS středu kraje z Google map 😉 ) tedy opraveno zobrazení popisku k těmhle tajným místům 😀

    1. Ahoj, to je zvláštní, protože správně by se adresy měly generovat ve tvaru /author/jmeno-prijmeni, tak by to mělo být i u Tebe. Netuším proč se do toho vepsalo něco navíc, ale Jeňa bude vědět :).

    2. Ahoj, tyhle odkazy na profil se generují především z Jména a Příjmení, takže jak si tyhle 2 náležitosti vyplníš, tak vše bude, jak má být 😉 á opraveno povinné políčka jméno a příjmení

  8. ahoj, chtěla jsem se registrovat nově na web, abych mohla vytvořit tým, ale nejde mi to. Všechna pole hjsem vyplnila a píše mi to, že „nevyplněno pole jméno a příjmení“, které tam ani není. díky

Napsat komentář: Kristýna Ambruzová Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *