skip to Main Content
  1. Jo, děkujeme, jak píše Viktor, i za organizaci. Na KKR mě čím dál tím víc baví to předstartovní napětí a koneckonců i ty nervy v průběhu závodu („Kde jsou krucipísek ostatní týmy? Co oni vědí a my ne?!“). 😀 Už teď se těším na další ročník.

  1. …to je pravda, ze v tech Frantiskacich jsme na vas lehce hledeli 😀 …priste si to poladime 😀

  1. Díky! Vám gratulace ke třetímu místu – tři roky na bedně, hodně solidní! 🙂 Noční prostoje jsou skvělé příležitosti pro trochu zábavy i bonusových bodů 🙂

  2. …nocni prostoje, ranni prostoje, vecerni prostoje … kdyz to jedes party on & off board, tak neni na co cekat 😀

  1. Ahoj, bude to velká výzva, především ale vyčkáme na zveřejnění tarifních změn u Českých drah – je otázkou, v jaké podobě bude pokračovat Skupinová víkendová jízdenka. Vyplatí se drahám i cestujícím, když její hlavní výhoda bude značně omezena – a v řadě regionů na ní nepůjde cestovat? Celostátní tarif nám však také nepomůže – žádná z jízdenek nesplňuje naše požadavky (platnost 24 hodin pro více cestujících), nabídne totiž pouze celosíťovky od 7 dnů pro 1 osobu. Ideální řešení by byla samozřejmě vzájemná dohoda dopravců na uznávání „sonečka“ alespoň v regionálních spojích.

  2. Možná by stálo za to zkusit vyjednat s dopravci nějakou speciální jízdenku pouze pro soutěž. Pokud by tomu byli naklonění, určitě by se nějaké řešení našlo. Když nakloněni nebudou, tak řešení ani hledat nebudou… Každopádně držím palce, ať může bezvadná soutěž pokračovat. Dle mého by ale měl i stát usilovat o to, aby na dráze zůstaly o víkendech rodiny s dětma, uvidíme.

  3. Ano, je to určitě jedna z cest, zatím ale jen ve velmi teoretické rovině. Ostatně jednání s téměř všemi dopravci jsme absolvovali celou řadu a kdo trochu zná železniční prostředí, tak si to možná dokáže představit. Určitě se k tomu brzy vrátíme, pár dní po 12. ročníku je to ale zatím předčasné.

 1. Ahoj,

  mohl bych mít dotaz na správce databáze? Nezobrazuje si ve formuláři zastávka Bříza obec. Vím, že situace u podřipských lokálek je složitá a nejde to aktualizovat furt podle úřednického rozmaru, ale chci se zeptat jestli opravdu tato stanice není v seznamu?

  Díky
  Tadeáš

  1. Je otázkou, zda jste byli na správném vrcholu, v Králíkách. Ozvalo se nám i pár týmů, kteří byli na Kunětické hoře. V newsletteru bylo uvedeno, že pokud nemůžete QR kód najít, je třeba nám zavolat. Měli jsme na každém vrcholu i další záložní QR kódy. Navíc ve FB události jsme hned ráno uvedli bližší upřesnění umístění QR kódu v Králíkách.

  2. Ahoj, ano, v Králíkách jsme samozřejmě byli, hledali, obešli celou stavbu, bohužel. Pošleme selfie z místa a záleží tedy na vás pořadatelích, zda uznáte, či nikoliv.