skip to Main Content
 1. Ahoj! Jsem ten kluk, kterého jste potkali na cestě do Čtyřkol. Doufám, že jste našli tu prodejnu jízdenek od RegioJetu a přeji šťastnou cestu! Akce mě zaujala, možná to příští rok zkusím.

  1. Jo, děkujeme, jak píše Viktor, i za organizaci. Na KKR mě čím dál tím víc baví to předstartovní napětí a koneckonců i ty nervy v průběhu závodu („Kde jsou krucipísek ostatní týmy? Co oni vědí a my ne?!“). 😀 Už teď se těším na další ročník.

  1. …to je pravda, ze v tech Frantiskacich jsme na vas lehce hledeli 😀 …priste si to poladime 😀

  1. Díky! Vám gratulace ke třetímu místu – tři roky na bedně, hodně solidní! 🙂 Noční prostoje jsou skvělé příležitosti pro trochu zábavy i bonusových bodů 🙂

  2. …nocni prostoje, ranni prostoje, vecerni prostoje … kdyz to jedes party on & off board, tak neni na co cekat 😀

 2. Inu, na první indicii ještě kostel nebyl 🙂 berlu jsem považoval za symbol biskupského města (Litoměřice) a vinice jsou pod kopcem také (dokonce jakési Vinařství pod Radobýlem). Siluety na vrcholu jsem si ve své představivosti spojil s (jak nakonec vyšlo najevo neexistujícím) tanečním souborem stejného jména 😀

  1. Ahoj, bude to velká výzva, především ale vyčkáme na zveřejnění tarifních změn u Českých drah – je otázkou, v jaké podobě bude pokračovat Skupinová víkendová jízdenka. Vyplatí se drahám i cestujícím, když její hlavní výhoda bude značně omezena – a v řadě regionů na ní nepůjde cestovat? Celostátní tarif nám však také nepomůže – žádná z jízdenek nesplňuje naše požadavky (platnost 24 hodin pro více cestujících), nabídne totiž pouze celosíťovky od 7 dnů pro 1 osobu. Ideální řešení by byla samozřejmě vzájemná dohoda dopravců na uznávání „sonečka“ alespoň v regionálních spojích.

  2. Možná by stálo za to zkusit vyjednat s dopravci nějakou speciální jízdenku pouze pro soutěž. Pokud by tomu byli naklonění, určitě by se nějaké řešení našlo. Když nakloněni nebudou, tak řešení ani hledat nebudou… Každopádně držím palce, ať může bezvadná soutěž pokračovat. Dle mého by ale měl i stát usilovat o to, aby na dráze zůstaly o víkendech rodiny s dětma, uvidíme.

  3. Ano, je to určitě jedna z cest, zatím ale jen ve velmi teoretické rovině. Ostatně jednání s téměř všemi dopravci jsme absolvovali celou řadu a kdo trochu zná železniční prostředí, tak si to možná dokáže představit. Určitě se k tomu brzy vrátíme, pár dní po 12. ročníku je to ale zatím předčasné.